apartamenty-warszawa
hostel-warszawa
mieszkania-do-wynajmu-na-doby
noclegi-warszawa
planet-hostel
pokoje-z-lazienkami-warszawa
warsaw-apartments
Polski (Polska)English (United Kingdom)

Dojazd

Z dworca kolejowego WARSZAWA CENTRALNA

Wsiądź do tramwaju nr: 4 lub 10 (kursują codziennie w godzinach od 5.00 do 23.30) w kierunku – WYŚCIGI, wysiądź na szóstym przystanku PL. UNII LUBELSKIEJ. Przystanek znajduje się tuż przy wejściu do kamienicy w której mieści się Planet Hostel.

Z Lotniska CHOPINA

Wsiądź do autobusu linii 188 w kierunku GOCŁAWEK WSCHODNI, (kursuje codziennie w godzinach od 4.30 do 23.10) wysiądź na przystanku MARSZAŁKOWSKA. Następnie kieruj się schodami po prawej stronie na górę i skręć w lewo, a następnie idąc 5 minut wzdłuż ul. Marszałkowskiej w kierunku Pl. Unii Lubelskiej znajdziesz nas w ostatnim budynku po prawej stronie. Możesz też podjechać jeden przystanek każdym tramwajem w kierunku WYŚCIGI. Przystanek znajduje się tuż przy wejściu do kamienicy w której mieści się Planet Hostel.

Podróżujący własnym samochodem

Należy kierować się na ulicę Polną 2. » Jeśli zaparkujecie w tym rejonie jesteście na tyłach kamienicy w której znajduje się Planet Hostel. Główne wejście znajduje się z drugiej strony budynku.

Planet Hostel Warszawa - wejscie

Lokal przy ul: Marszałkowskiej 1 w Warszawie jest wykorzystywany przez Fundację Rozwoju Turystyki Młodzieżowej i Sportu LAETITIA na potrzeby prowadzonego hostelu dzięki pomocy Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy.

Zakochaj się w Warszawie w Śródmieściu